596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓ 

Nepropásněte sportovní zápis v naší škole. Už 30. května!

Sportovní zápis do naší školy se bude konat 30. 5. 2024 od 16:30. Sraz je před vstupem na 1. stupeň. Testování proběhne ve venkovním areálu školy, v případě špatného počasí ve vnitřních prostorách. S sebou sportovní oblečení a obuv na ven (do tělocvičny). Testování je určeno jak pro žáky jiných škol, tak pro naše žáky, kteří by měli zájem chodit do sportovní třídy od školního roku 2024/2025. Níže v článku najdete plakát zápisu s dalšími informacemi.

Naši žáci byli oceněni za záchranu lidského života

Jak jistě víte, několik našich žáků před nedávnem zachránilo život člověku, který zkolaboval před Billou na našem sídlišti. V pondělí 20. května přišel žákům k jejich příkladnému chování osobně pogratulovat pan starosta obvodu Martin Bednář (již dříve do školy došel pochvalný dopis od záchranářů). Této události si všímají místní média, níže najdete odkazy na články.

Nezapomenutelné zážitky z vodáckého kurzu

V úterý 21. května jsme se vydali na vodácký kurz na řece Opavici, který sliboval nezapomenutelné zážitky. Naše dobrodružství začalo v Háji ve Slezsku, kde jsme po krátkém úvodním školení nasedli do lodí a vyrazili po klidných vodách směrem k Jilešovicím. Níže si přečtěte více a podívejte se na fotky.