596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓ 

Kontakty

 

Adresa:

Základní škola a mateřská škola
B. Dvorského 1049/1
700 30 Ostrava – Bělský Les

 

IČ: 70978352

ID: 5j6mf89
Elektronická podatelna přijímá elektronická podání podepsaná zaručeným elektronickým podpisem založeným na kvalifikovaném certifikátu vydaném poskytovatelem certifikovaných služeb (§ 11 zákona č. 227/2000 Sb.)
Podporované formáty datových zpráv: *.txt,*.doc, *.rtf, *.htm, *.html, *.xls, *.pdf, *.gif, *.jpg, *.jpeg

Číslo účtu: 91132761/0100

 

Základní škola:

ředitel: Mgr. Miloš Kosík, Ph.D., tel.: 595 700 531
zástupce pro předškolní výchovu: Jana Lunkmossová, tel.: 732 135 081
zástupce pro I. stupeň: Mgr. Ivana Dybalová, tel.: 595 700 532
zástupce pro II. stupeň: Mgr. Jana Jeřábková, tel.: 595 700 552
zástupce pro oblast tělesné výchovy a sportu: Mgr. Petr Tomis, tel.: 595 700 568

vedoucí vychovatelka školní družiny: Jana Kotalová, tel. 595 700 534
tajemnice školy: Radana Kozoňová, tel.: 595 700 530

hospodářka školy: Ing. Lenka Vančurová, tel. 595 700 536

 

Školní poradenské pracoviště:

výchovný poradce: Mgr. Andrea Tomášová, tel.: 595 700 569
školní metodik prevence: Mgr. Ilona Adámková, tel.: 595 700 548
speciální pedagog: Mgr. Ivana Dybalová, tel.: 595 700 532
školní psycholožka: Mgr. Monika Urbanová, tel.: 595 700 601

výchovný poradce pro 1. stupeň: Mgr. Lenka Lindovská, tel.: 595 700 604

 

Mateřská škola:

Tel: 596 711 417 

e-mail: skolka(zavináč)zsdvorskeho.eu

 

Školní jídelna:

Tel.: 595 700 558
e-mail: jidelna(zavináč)zsdvorskeho.eu

 

Školní družina:

595 700 534

 

Ostatní klapky: TEL: 595 700 5 XX – (místo XX doplňte klapku)

TŘÍDNÍ UČITELÉ

Přípravná třída    Bc. Veronika Osmančíková                                                          33

I.A

Mgr. Lenka Lindovská 

595 700 604

I.B

Mgr. Petra Badri Psotová

35

I.C

Mgr. Renata Rymelová

595 700 609

II.A

Mgr. Stanislava Ritzová

35

II.B

Mgr. Jarmila Šnapková

39, 40

II.C

Mgr. Taťána Těmínová

595 700 605

III.A

Mgr. Petra Gawlasová

38

III.B

Mgr. Lenka Šnapková

595 700 603

III.C

Mgr. Marcela Hrušková

35

IV.A

Mgr. Tatiana Pilařová

35

IV.B

Mgr. Irena Goldová

595 700 606

V.A

Mgr. Danuše Dalecká

595 700 602

V.B

Aneta Halamíková

595 700 607

V.C

Asistentky pedagoga

Mgr. Darina Machalová

Barbora Kaniová

 595 700 608

595 700 600

 

Dana Halická

Leona Stavinohová

40

38

VI.A

Mgr. Renata Adamíková

47

VI.B

Ing. Gabriela Bezručová

595 700 600

VII.A

Mgr. Kateřina Bluchová

43

VII.B

Mgr. Ilona Adámková

48

VII.C

Mgr. Kateřina Hajná

595 700 600

VIII.A

Mgr. Kristýna Kubištová

68

VIII.B

Mgr. Soňa Vachtová

48

VIII.C

Ing. Daniela Halatová

50

IX.A

Mgr. Jan Goj

64

IX.B

PaedDr. Pavlína Franioková

49

IX.C

Mgr. Andrea Tomášová

69

NETŘÍDNÍ

 Mgr. Vlasta Krmášková60
 

Mgr. Dušan Hrdlička

43

 

Mgr. Pavel Pracný

64, 43

 

Mgr. Bohdana Lokajová

 62
 

Mgr. David Sobek

 63
 

Mgr. Martin Ošmera

43, 64
 

Mgr. Jana Kostelňáková

595 700 600
 

Ing. Renáta Horáková

54
 

Mgr. Markéta Kolářová

Mgr. Bohuslava Dřímalová

Bc. Eva Tomášková

Bc. Eliška Vavrečková

Simon Johnson

43

50

54

63

62

ŠKOLNÍ DRUŽINA

34

 1. odděl.

Mgr. Lucie Buranská 

 2. odděl.

Martin Svoboda

 

 3. odděl.

Ludmila Dziadkowiecová

 

4. odděl.

Jana Kotalová (vedoucí ŠD)

 

5. odděl.

Andrea Mičaníková, DiS.

 

6. odděl.

7. odděl.

Barbora Kaniová

Valerie Mentznarowská

 
Fakultní škola

Mensa

Dejme šanci talentům
Rodiče vítáni
BS Snake