596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓ 

OSTRAVA: Engineer´s Quest – registrace otevřena

Přijďte si ověřit a porovnat své anglické dovednosti a znalosti o Ostravě v naší únikové hře. ZŠ B. Dvorského si Vás dovoluje pozvat na anglickou vzdělávací únikovou hru vlastní produkce, které udělila svou záštitu náměstkyně primátora pro oblast vzdělávání, inovací a digitalizaci Mgr. Andrea Hoffmannová, Ph.D. Soutěž proběhne 23. května (při velké účasti taktéž 24. května) v dopoledních a brzkých odpoledních hodinách v prostorách ZŠ B. Dvorského. Hlásit se můžete do 15. května na email david.sobek@zsdvorskeho.eu. Níže v článku najdete další informace.

Pracovní cesta v estonském Tartu

V rámci projektu “Green Little Heroes” se pan ředitel spolu s dvěma paními učitelkami mateřské školy vydali na pracovní cestu do Estonska, konkrétně do města Tartu. Jejich mise spočívá v prohloubení znalostí a získání nových inspirací v oblasti udržitelnosti, a to v rámci aktivity nazvané “Reduce, Reuse a Recycle”.

Naši žáci v Praze vyhráli nejen hokejový turnaj, ale i vědomostní soutěž

Mládežnický tým HC VÍTKOVICE RIDERA, jehož součástí bylo taky osm našich žáků-hokejistů (jeden z 1. A, tři z 2. A a čtyři z 3. A), vyhrál 6. a 7. dubna v Praze na prestižním hokejovém turnaji Puky pomáhají co jen mohl. Kluci nejen že vyhráli samotný turnaj, ale nejlepší byli taky v dovednostní soutěži na suchu a v soutěži vědomostní. Gratulujeme! Níže v článku najdete fotky.