Bábovkovým dnem jsme poděkovali náhradním rodičům
V naší škole to vonělo po domácích bábovkách, ale hlavně po radosti, spolupráci a podpoře dobré věci! Ve čtvrtek 28. května se u nás totiž konal Bábovkový den, který má za cíl poděkovat náhradním rodinám a zviditelnit téma pěstounské péče. Při pečení se v naší školní kuchyni s dětmi, učiteli a panem ředitelem setkali zástupci města Ostravy, včetně primátora Jana Dohnala, a hráči HC VÍTKOVICE RIDERA. Níže v článku najdete fotky.
