596 711 769 | skola@zsdvorskeho.eu | B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352
↓ menu ↓
Začátek nového školního roku: organizace výuky pro 1. třídy, organizace výuky pro 2. až 9. třídy
Vyučování 22. 6. – 25. 6.: 1. st. do 11,40 hod., 2. st. do 12,35 hod. Výdej obědů ve ŠJ i do jídlonosičů do 13,30 hod. 26. 6. od 8,00 do 8,45 hod., výdej obědů ve ŠJ i do jídlonosičů od 11,00 do 12,30 hod.
Příměstské tábory 2026 – anglický, sportovní, volejbalový
Zápis do školní družiny 2026-27 – informace
Podpora volnočasových aktivit dětí CORRENCY – plakát s informacemi, informace, web projektu
Vychází nové číslo školního časopisu – zde ke stažení
Úplata za předškolní a zájmové vzdělávání, šk. rok 2026-27 – informace
Jsme bilingvní škola – odkaz na reportáž TV Polar
Sovička B. Dvorského – informace, přihláška
Školní knihovna je otevřena každé pondělí a čtvrtek od 14.00 do 16.00h.
Více než dvacet žáků z prvního i druhého stupně se v úterý 18. října v odpoledních hodinách setkalo ve školním parlamentu. Popovídat si zde mohli s panem ředitelem Milošem Kosíkem, paní učitelkou Vlastou Krmáškovou a paní učitelkou Eliškou Vavrečkovou. O čem se hovořilo? O tom si přečtěte níže!
Více zdeMáme další milý výsledek školních modelářů, tentokrát z jediné vesnické soutěže modelů zařazené do Ligy. Je to soutěž Papír v Dubenci pořádaná v Základní škole v Dubenci u Jaroměře. 14. října zde modely našich žák získaly pět medailí. Nejlepší byl opět Dominik Škuca z 5. B, který získal 2 X 1. místo za model Tatry a vojenského vozu Humer. Další umístění: Jan Zielinski (2. místo za Torpédový člun), Ondřej Ovčačík (1. místo za tank Tiger) a Daniel Blažek (1. místo za model tank Panther). Martin Svoboda, vedoucí modelářského klubu naší školy
Více zdeDne 14. 10. se vybraní žáci 9. B zúčastnili již 7. ročníku soutěže AHOL Amazing Race. Tento rok bylo téma pop-kultura a filmy, celkově se soutěže účastnilo 14 škol a od nás tým sedmi žáků. Níže čtětě podrobnosti a podívejte se na fotky.
Více zdeVýlet začal příjezdem na nádraží Svinov už v 7:05. Poté jsme si odpočinuli během tříhodinové jízdy vlakem až na hlavní nádraží v Praze. Ihned jsme nastoupili do metra trasy C a jeli na hostel Ládví si uložit své kufry a tašky. Jestli chcete vědět, co všechno jsme v Praze viděli a prožili, čtěte níže. Podívejte se taky na fotky.
Více zde