Ve finále hokejbalového turnaje jsme získali 2. místo!

„V celém kraji se hrála kvalifikační kola, z nichž vítězové postoupili na finálový turnaj, hraný 23. června před Ostravar arénou. Utkalo se pět týmů, kromě nás to byly dva celky z Karviné, škola z Opavy a Přerova. Tři zápasy jsme vyhráli, pouze z posledního jsme odcházeli zklamaní. Ale druhé místo je určitě super, kluci si zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru a obětavost pro tým,“ uvedl trenér našeho celku Petr Tomis.      J.G.