Letní kvíz ve školní družině

Ve školní družině jsme se ke konci školního roku věnovali letnímu kvízu, který byl na téma LÉTO a PRÁZDNINY. Děti v něm soutěžily v různých kategoriích, rozdělených podle tříd. Všichni účastníci, kteří měli správné odpovědi, obdrželi diplom. Proběhlo také losování o knihy a bublifuky, které děti velmi potěšily.
Tento kvíz byl v letošním školním roce poslední a my se už teď těšíme, co nového mám přinese příští školní rok!
Barbora Kaniová, vychovatelka ŠD