596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓ 

Obrovský úspěch našich žáků v anglických zkouškách Cambridge

S velkou hrdostí oznamujeme úspěch našich žáků, kteří po ročním úsilí a tvrdé práci složili mezinárodní certifikát Cambridge z anglického jazyka. Celkem 15 žáků úspěšně vykonalo tyto prestižní zkoušky: devět z nich složilo Cambridge certifikát PET (B1), který odpovídá úrovni státní maturitní zkoušky z anglického jazyka, a šest žáků získalo Cambridge certifikát FCE (B2), což je úroveň ještě vyšší.

 

Jsme nesmírně hrdí na naše žáky, kteří se odhodlali přijmout tuto výzvu a skvěle reprezentovali naši školu. Jejich úspěch je důkazem píle a odhodlání. Přejeme jim mnoho úspěchů při zdolávání dalších výzev a plnění svých snů.
Tento úspěch by nebyl možný bez podpory kvalifikovaných angličtinářů, kteří přípravu na zkoušky celý rok vedli, a Programu na podporu cizojazyčné výuky Dejme šanci jazykům III z Magistrátu města Ostravy, díky kterému byly veškeré náklady na certifikáty našim žákům plně hrazeny.
David Sobek