596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓

Toto jsou vítězové environmentální soutěže s názvem Remobil – Sportujeme s ekologií

Již dříve jsme informovali o našem prvenství v Praze v soutěži Remobil (doprovodná soutěž Turnaje ČEPS Cup). Nyní bychom vám rádi představili tři nejlepší žáky z naší školy, kterým není podpora přírody či mladých sportovců lhostejná. Tito žáci se z celé školy umístili na prvních příčkách v soutěži ve sběru nepotřebných mobilních zařízení.
Krásné první místo získal žák Václav Bednář (5.A), hezké druhé místo získal Matyáš Knap (1.A) a třetí místo obdržel Marek Urbanec (5.A).
Výše uvedeným žákům ještě jednou moc gratulujeme a také děkujeme nejen výše jmenovaných, ale i dalším žákům či učitelům, kteří se u nás ve škole do soutěže zapojili.