596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓ 

Naše škola prezentovala svou činnost na akci Den Země

Pod vedením učitelky Kristýny Kubištové žáci druhého stupně tvořili různé aktivity, hravé kartičky a vzdělávací materiály k osvětě Dne Země. Pro letošní ročník bylo zvoleno téma: V moři je místa dost!
„Základem bylo vytvořit si aktivity, které zaujmou jak mladší, tak i ty starší. Zároveň aby se pomocí hry podpořila osvěta s environmentálním charakterem, kterou jsme tentokrát zaměřili na ohrožené druhy žijící v podmořském světě,“ uvedla Kristýna Kubištová.
Do projektového dne se aktivně zapojily i naše žákyně (E. Blažeková, L. Hořínková, S. a N. Gelačáková, V. Laníková a V. Gřonková), které provázely aktivitami ostatní společně s paní učitelkou K. Kubištovou v den akce a tím reprezentovaly naši školu.
Moc děkujeme výše uvedeným žákyním a rovněž i ostatním zapojeným žákům 2. stupně.