596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓ 

Žáci skládají mezinárodní certifikáty z angličtiny

Tento krok měl pro naše studenty zásadní význam. Nejenže si takto otestovali svou úroveň jazyka, ale také získali cenné poznatky o svých silných a slabých stránkách. Tyto informace jim budou nápomocné při dalším zdokonalování a při přípravě na ostré zkoušky, které mohou žákům otevřít dveře k novým příležitostem. Splněním těchto zkoušek získají žáci mezinárodně uznávané certifikáty B1 – PET a B2 – FCE, které jim umožní mnoho studijních i pracovních příležitostí.
Příprava na tyto zkoušky probíhá systematicky a efektivně. Naši žáci mají možnost připravovat se dvakrát týdně pod vedením zkušených angličtinářů, našich pedagogů.
Jsme hrdí na naše žáky, kteří se rozhodli podstoupit tuto výzvu, a věříme, že jejich úsilí bude odměněno. Držíme jim palce u ostrých zkoušek.
D. Sobek