596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓ 

Naši žáci se zapojili do mezinárodní výtvarné soutěže s názvem Umění sportu

U příležitosti Dne Frankofonie a 100 let olympiády v Paříži jsme se zapojili do 6. ročníku výtvarné soutěže, jenž pořádá Jazykové gymnázium Pavla Tigrida ve spolupráci s Velvyslanectvím Francie v ČR a Francouzským institutem v Praze. Téma bylo jako pro naše žáky tvořené – umění sportu. Mrkněte se sami, co vše si žáci druhého stupně (P. Stichová, K. Osičková, N. Gelačáková, S. Gelačáková, L. Hořínková, K. Kučerová, D. Mikunda, N. Pham, N. Pavelková, D. Konečná, M. Kantorová, V. SvobodováA. Rudinská) pod tímto představí a jak se jim krásně povedlo ať už kresbou, tradiční grafikou či malbou ztvárnit. V soutěži přejeme štěstí.
K. Kubištová