596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓

Rozhovor s žákem 6. A a karatistou Dominikem Škucou, aktuálním mistrem Polska

Dominik Škuca z 6. A dělá už pět let závodně karate za tým Kyokushin Fight Club Ostrava. Za tu dobu vyhrál spoustu trofejí a – jak sám říká – nasbíral mnoho zkušeností.

Tady je krátký rozhovor s Dominikem:

Jaká je tvoje aktuální výhra?
Vyhrál jsem turnaj v Polsku, a stal jsem se tak mistrem této země. Bylo to teď na začátku listopadu.

Kterého vítězství si nejvíce ceníš?
Moje nejcennější trofej je první místo taky z Polska, z města Bielsko – Biala. To byl zase jiný turnaj a bylo nás tam opravdu hodně, přes 20! Musel jsem vyhrát pět zápasů, abych získal zlato. Navíc to bylo moje první velké vítězství.

Jak vypadají tréninky?
Tréninky jsou hodně náročné, jsou třikrát týdně. Děláme hrozně moc kliků, dřepů, běháme, učíme se bojovat. Minulý rok v létě jsme byli taky na soustředění v Beskydech, na týden. Tam jsem „páskoval“ – získal jsem modrý pásek!