596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓

Fantastický úspěch! V celostátním finále Atletického čtyřboje jsme vybojovali 3. místo

„Naši žáci postoupili přes okresní a krajské kolo na republikové finále, kde skončili třetí se zanedbatelnou ztrátou dvou bodů na druhou příčku. To je, pro představu, rozdíl 1 cm ve skoku dalekém.
A navíc, Richard Štefek byl mezi jednotlivci na úžasném 4. místě,“ popsal pan zástupce ředitele pro oblast tělesné výchovy a sportu Petr Tomis.
„Jedná se opravdu o velký úspěch, který nebude snadné v příštích letech zopakovat. Našim klukům patří velké poděkování za tuto reprezentaci školy, rvali se jako lvi!“ neskrýval emoce Petr Tomis.

Ještě pár zpravodajských detailů: V Atletickém čtyřboji se soutěží v disciplínách běh na 60 a 1000 metrů, hod kriketovým míčkem nebo vrh koulí a skok vysoký nebo skok daleký.