596 711 769 |  skola@zsdvorskeho.eu |   B. Dvorského 1049/1, Ostrava-Bělský Les, 700 30 | IČ: 70978352

↓  menu ↓

Okresní kolo ve sportovní gymnastice

Naši žáci dosáhli výborných úspěchů v Okresním kole ve sportovní gymnastice dívek a chlapců, které se konalo 26. dubna v tělocvičně oddílu sportovní gymnastiky GK Vítkovice.
Dívky 1. až 3. tříd zvítězily, stejně staří chlapci vybojovali 2. místo, chlapci 4. až 5. tříd byli první, dívky téže věkové kategorie obsadily 4. místo.
Chlapci 6. až 7. tříd byli druzí, stejně jako kluci tříd 8. a 9., dívky 6. a 7. tříd obsadily 4. místo a děvčata z 8. a 9. tříd vybojovala bronzové medaile.
Soutěžilo se v disciplínách přeskok, kladina, kruhy a prostná.
Soutěž je zařazena do projektu Ostravské sportovní hry, pořadatelem je Statutární město Ostrava a Okresní rada AŠSK ČR Ostrava.     J.G.