Indiáni na Bílé – výlet 3. a 4. C

Ve středu 24. 6. 2026 se naši třeťáci a čtvrťáci vydali na výlet autobusem se svými třídními učitelkami do Beskyd na Bílou. Nejprve se proměnili v turisty a navštívili místní obůrku, kde mohli pozorovat lesní zvířata v jejich přirozeném prostředí. Následně se posilnili svačinou z domova, aby se proměnili v Indiány a užili si pěkný a zajímavý program. Díky slunečnému počasí si mohli vyzkoušet i další atrakce. Na památku si pak koupili i suvenýry. Celý výlet byl hezkou tečkou za letošním školním rokem.
Tř. uč. Těmínová a Šnapková L.